Oto Cam Değişimi

Kartal’da bulunan oto cam servisimiz oto camı değişimi konusunda servisimiz kaliteli işçilik ve güler yüzlü personeli ile daima sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Otomobillerinizin ön cam değişimi, arka cam değişimi, kapı camı değişimi, kelebek camı değişimi ve diğer yan cam değişimlerini titiz bir şekilde yapmaktadır.

Servisimizin diğer servislerle farkı eski model araçların camları artık üretimi yapılmamaktadır. AG Oto Cam olarak üretim tecrübemiz olarak sizin aracınıza uygun şekilde cam üretimi de yapabilmekteyiz

Ayrıca hatlı minibüs, dolmuş vb. ticari araçlarınızın özel yapım sabit camlarını ve çerçeveli camlarının üretimini yapmaktayız.

Sunroof camı konusunda da tecrübeli olup ticari grup ve binek grup araçlarınızın sunroof camlarını değiştirmekteyiz.

Volkswagen Transporter, Mercedes Vito, Renault Trafic gibi özel vip dizayn yapılan araçlar için özel cam imalatı yapmaktayız.

Oto cam fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Otomobil, otobüs ve kamyon gibi trafikte hareket halinde olan araçlarda lamine ön cam sürüş güvencesi yönünden standart ve mecburidir. İş makinesi ve traktör gibi gelişme sürati düşük araçlarda da tüketimi olabilmektedir. Raylı taşımada ve denizcilikte de kullanılmakta olup, standartları otomotiv sanayinden farklıdır.

Lamine camlar ön camların yanı sıra emniyet, güvenlik ve ses yalıtımı gibi işlevleri sebebiyle binek araçlar üzerinde farklı konumlarda da kullanılabilmektedir. Ayrıca iş makinası ve traktör kabinlerinde de kullanımı olabilmektedir.

Otomobillerde dikey hareket ederek açılıp kapanabilen, bu hareketin sağlanabilmesi için delik ve çeşitli aparatlar içeren temperli ürün tipidir. Genellikle silindirik veya hafif küresel bombelidirler. Görüş alanının sağlanması açısından, ön kapı camları %75 ışık geçirgenliğinin altında üretilmezler.

 

Araçların tümüne yakınının arka camları temperlidir.

Kullanım Alanları
Günümüz üretimi araçların arka camlarında ısıtma, radyo anten bağlantısı, moulding (lastikleme), klips vb. aksesuarlar standart hale gelmiştir. Bazı modellerde GPS anten baskısı ve bağlantısı uygulamaları da mevcuttur.

Bize telefon numaralarımızdan iletişime geçerek en uygun oto cam değişimi fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Oto cam fiyatları aracınızın marka ve modeline göre değişiklik göstermektedir.